Feng Shen Ji

anime izle, manga oku, webtoon oku, manhwa oku, manhua oku, anime indir, manga indir, webtoon indir, manhwa indir, manhua indir

Başlık: Feng Shen Ji İçerik Türü: Manhua Ülke: Çin Yazar: Zheng Jian He Çizer: Tang Chi Fai, Cheng Kin Wo Yayınlanma: Tamamlandı Çeviri: Tamamlandı Çevirmen: Tortuga Çeviri Kategori: Komedi, Okul, Gerçek Yaşam Puan:

Büyük Shang hanedanlığı yıllardır hüküm sürmektedir ancak Tanrılar yeni imparatordan memnun değillerdir. Tanrıların emirlerine uymak yerine, onların gücüne son vermeye ve insanları hür bırakmaya çalışmaktadır. Tanrılar Shang hanedanını yok etmek için, Zhou imparatorunu kullanırlar ve onun üzerine sürerler. Shang hanedanının son veliahdının mücadelesini konu alan bu seri 16. yüzyıl Çin epik hikayesi olan Fengshen Bang’ dan esinlenilmiştir ve tanrılar, ilahlar ve ruhların olduğu renkli, detaylı ve oldukça başarılı olan bir seridir.


Facebook'ta Paylaş Twitter'da Tweetle Whatsapp'ta paylaş

DİKKAT: Seriler; çeviri, düzenlemeve kontrol gibi saatler süren birçok aşamadan geçerek hazırlanmaktadır. Bu seride emeği geçen kişi veya grup bilgileri okuma kısımlarında belirtilmiştir. Lütfen emek veren kişilerin bilincinde olarak yorum yapmaya özen gösteriniz.